۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۸ آذر
FA
دانشگاه اصفهان
انتصاب معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اصفهان
طی حکمی از سوی سرپرست دانشگاه اصفهان، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه منصوب شد.


طی حکمی از سوی سرپرست دانشگاه اصفهان، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه منصوب شد.

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر حسین هرسیج رییس دانشگاه اصفهان طی حکمی دکتر محمد ربانی عضو هیات علمی دانشکده علوم و فناوری های زیستی را به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اصفهان منصوب نمود.

در این حکم آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمد ربانی

عضو محترم هیات علمی دانشکده علوم و فناوریهای زیستی

سلام علیکم؛

احتراماٌ؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به مدت دو سال به سمت « معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه » منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با تکیه بر تجربیات و دستاوردهای چهار دهه گذشته، تحولی فرهنگی و اجتماعی متناسب با ارزش‌ها و باورهای دینی، انقلابی و میهنی، با هدف زمینه‌سازی برای تحقق «تمدن نوین اسلامی» و شعارِ محوری دولت سیزدهم؛ «دولت مردمی، ایران قوی» با رویکردی «حکمت‌بنیان» صورت پذیرد.

امید است در مسیر تحقق اهداف متعالی اسناد بالادستی نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه عملیاتی‌سازی راهبردهای طرح شده در «سند دانشگاه اسلامی» و «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» در حوزه علم و فناوری و سبک زندگی اسلامی ایرانی و برنامه ارائه شده اینجانب به مقام عالی وزارت، تحت عنوان"دانشگاه جامعه محور و تمدن­ساز"، با بهره گیری از همه ظرفیت‌های دانشگاه و همکاری و هم‌افزایی اساتید، کارکنان و دانشجویان موفق و سربلند باشید.

دکتر حسین هرسیج

سرپرست دانشگاه اصفهان

تاریخ:
1400/08/29
تعداد بازدید:
1000
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal